Branża transportowa to przede wszystkim ciągłe zmiany. Monitorowanie na bieżąco sytuacji w firmie może być nie lada wyzwaniem lub wręcz niemożliwe, szczególnie w gąszczu zleceń, faktur, płatności czy zmieniających się przepisów. Mimo najszczerszych chęci nie można być ekspertem w każdej dziedzinie, lub po prostu nie mieć na to czasu – dlatego właśnie powstała ta firma. Naszym głównym celem jest pomoc firmom transportowym w prawidłowym rozliczeniu kierowców, a także wsparcie i doradztwo w codziennej pracy.

Tachoplus. Rozliczanie czasu pracy kierowców.

Dzielimy się doświadczeniem


Z transportem zarówno krajowym jak i zagranicznym łączy nas ponad 18 letnie doświadczenie, jednakże ciągle pogłębiamy naszą wiedzę, aby móc zaproponować Państwu najlepszą usługę na rynku. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, które stawiają swoje pierwsze kroki w transporcie - służąc pomocą i doświadczeniem, jak również z większymi firmami, mogąc im zaoferować całkowite rozliczenia i doradztwo.Kompleksowe rozliczanie kierowców


Specjalizujemy się w szczegółowym rozliczaniu czasu pracy kierowców: sporządzaniu delegacji i rozliczaniu diet, płacy minimalnej w UE, pracy w porze nocnej, ryczałtów i godziny nadliczbowych. W naszej ofercie znajdują się również usługi dodatkowe dla branży transportowej, jak pomoc w wyrobieniu licencji transportowej/zezwoleń na przewóz rzeczy, wypisów z licencji, zezwoleń na pracę czy świadectw kierowców (w tym również z Ukrainy/spoza UE), czyli wszystko to co jest potrzebne do wykonywania transportu drogowego.

Skontaktuj się z nami


Zadzwoń na nr 459 580 850 lub napisz na email: biuro@tachoplus.pl


Dołącz do nas na Facebooku


Polityka prywatności