Ile kosztuje rozliczenie czasu pracy kierowców?


Jeżeli chodzi o rozliczanie czasu pracy kierowców cena zwykle będzie zróżnicowana i jest to podobna sytuacja do tej, jaka ma miejsce w samym transporcie. Na ostateczny koszt składa się bowiem szereg różnych czynników, a to m.in. rodzaj usługi, wymagany czas jej realizacji, a także ilość kierowców.

Na rynku spotkamy zapewne sporo firm, które oferują swoim klientom rozliczanie kierowców – ile kosztuje taka usługa?

Tutaj jednoznacznej odpowiedzi niestety nie ma, gdyż cena mocno związana jest z zakresem świadczonych przez firmę rozliczeniową usług. Dużo firm opiera swoje rozliczenia na zasadzie przesyłania jedynie raportów, które często nie są zrozumiałe ani dla klienta, ani jego księgowości. Dochodzi tu do pomyłek lub niedopatrzeń - wyliczona ewidencja okazuje się niepełna, przez co firma zmuszona jest jeszcze dopłacić.

Kolejny problem pojawia się wówczas, kiedy współpraca z daną firmą obowiązuje na bazie umowy terminowej, w wypadku której nie ma możliwości jej rozwiązania, bez zapłaty wysokiej kary umownej. Zwłaszcza w tak niepewnych czasach jak dziś, kiedy mamy do czynienia ze sporą liczbą zmieniających się przepisów oraz problemów wywołanych światową pandemią, istnieje bardzo duże ryzyko, że tego typu wydatki będą zdecydowanie przekraczać budżet niektórych przedsiębiorstw.


Rozliczanie kierowców ile kosztuje - cena

Ewidencja czasu pracy kierowców z gwarancją ceny


Decydując się na usługi oferowane przez naszą firmę, otrzymujecie państwo pewność tego, że ostateczna cena będzie dokładnie taka, jaka została ustalona z góry. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję przejrzystości umowy oraz prowadzonych działań. To sytuacja, w której płacicie państwo jedynie za wybraną usługę bez ukrytych kosztów.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że obecnie mamy do czynienia z wieloma zmianami w branży TSL, dlatego stawiamy jedynie na proste rozliczenia.
Nie stosujemy nieuczciwych praktyk, które polegają na zawieraniu umów terminowych, w wypadku których nie ma możliwości wcześniejszego wypowiedzenia. Bardzo dużą wagę przykładamy do tego, aby indywidualnie podchodzić do każdego klienta - chcąć w pełni zrozumieć jego potrzeby, oczekiwania, a przy tym dostosować pod tym kątem oferowaną usługę.

Rozliczenie czasu pracy kierowców w rękach specjalistów


Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej. Od ponad piętnastu lat zajmujemy się zarówno transportem krajowym jaki i zagranicznym. Nasze motto to ciągły rozwój - stale pracujemy nad tym, aby podnosić swoje kompetencje. Bierzemy udział w licznych szkoleniach, aby zwiększać swoje umiejętności. Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę transportową po to, abyśmy mogli zaoferować państwu usługi na najwyższym poziomie, konkurencyjne w stosunku do tych, jakie można spotkać na rynku.
Współpracujemy nie tylko z małymi firmami, które dopiero wkraczają na rynek transportu w naszym kraju. Nasza pomoc i doświadczenie znajdują również uznanie wśród dużych firm, którym także oferujemy kompleksowe rozliczenia oraz doradztwo.
Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z nami - z pewnością znajdziemy rozwiązanie dedykowane dla państwa sytuacji. Z nami wasz biznes jest bezpieczny.

Skontaktuj się z nami


Zadzwoń na nr 459 580 850 lub napisz na email: biuro@tachoplus.pl


Dołącz do nas na Facebooku


Polityka prywatności