Ile kosztuje rozliczenie czasu pracy kierowców?


Przedstawione poniżej ceny składają się na pełną usługę rozliczenia kierowców zawierającą ewidencję czasu pracy wraz z rozliczonymi dietami, dodatkami do płacy sektorowej/minimalnej, oraz zgłoszeniami do pracy w UE.
Dodatkowo nasi klienci otrzymują od nas wzory umów pracy, skonstruowane specjalnie pod rodzaj wykonywanej przez nich usługi, oraz niezbędną dokumentację kadrową: dokumenty rekrutacyjne, obwieszczenia/regulaminy wynagradzania i pracy, oraz dokumenty na wyjazd dla kierowcy.

W zależności od wykonywanego transportu, cena za usługę wynosi:

Dla transportu krajowego: 100 zł netto / za 1 kierowcę miesięcznie
Dla transportu międzynarodowego: 150 zł netto / za 1 kierowcę miesięcznie

Dla firm posiadających większe floty przedstawione powyżej ceny maleją procentowo (wg wcześniejszych uzgodnień).

Dlaczego właśnie nasza firma


Na rynku można znaleźć również inne firmy, które oferują swoim klientom podobne usługi - na co trzeba zwrócić uwagę:

1. Cena - mocno związana z zakresem świadczonych przez firmę rozliczeniową usług. Dużo firm opiera swoje rozliczenia na zasadzie wysyłania jedynie raportów, które często nie są zrozumiałe ani dla klienta, ani dla jego księgowości. Nie ma z kim porozmawiać, ani kogo spytać, skąd się biorą wyliczenia. Dochodzi wtedy do licznych pomyłek i niedopatrzeń przy wypłacie wynagrodzenia.

2. Płatne dodatki - znajdujemy tę "najtańszą" firmę na rynku, i zaczynamy współpracę. Po miesiącu okazuje się jednak, że za każdą rzecz oprócz ewidencji trzeba dopłacić. A to za rozliczenie delegacji, albo za rozliczenie dodatków do płacy minimalnej/sektorowej, nie wspominając o ekstra płatnych zgłoszeniach do systemów elektronicznych (IMI) dla kierowców delegowanych za granicę.

3. Umowa terminowa - kolejny problem pojawia się wówczas, kiedy współpraca z daną firmą obowiązuje na bazie umowy terminowej, w wypadku której nie ma możliwości jej rozwiązania, bez zapłaty wysokiej kary umownej. W tak niepewnych czasach jak dziś, kiedy mamy do czynienia ze sporą liczbą zmieniających się przepisów oraz problemów wywołanych światową pandemią, istnieje bardzo duże ryzyko, że na tego typu zapisy niektóre firmy po prostu nie stać.


Rozliczanie kierowców ile kosztuje - cena

Ewidencja czasu pracy kierowców z gwarancją ceny


Decydując się na usługi oferowane przez naszą firmę, otrzymujecie państwo pewność tego, że ostateczna cena będzie dokładnie taka, jaka została ustalona z góry. Dzięki temu nasi klienci mają gwarancję przejrzystości umowy oraz prowadzonych działań. To sytuacja, w której płacicie państwo jedynie za wybraną usługę bez ukrytych kosztów.
Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że obecnie mamy do czynienia z wieloma zmianami w branży TSL, dlatego stawiamy jedynie na proste rozliczenia.
Nie stosujemy nieuczciwych praktyk, które polegają na zawieraniu umów terminowych, w wypadku których nie ma możliwości wcześniejszego wypowiedzenia. Bardzo dużą wagę przykładamy do tego, aby indywidualnie podchodzić do każdego klienta - chcąć w pełni zrozumieć jego potrzeby, oczekiwania, a przy tym dostosować pod tym kątem oferowaną usługę.

Rozliczenie czasu pracy kierowców w rękach specjalistów


Nasza firma może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w branży transportowej. Od ponad piętnastu lat zajmujemy się zarówno transportem krajowym jaki i zagranicznym. Nasze motto to ciągły rozwój - stale pracujemy nad tym, aby podnosić swoje kompetencje. Bierzemy udział w licznych szkoleniach, aby zwiększać swoje umiejętności. Nieustannie pogłębiamy naszą wiedzę transportową po to, abyśmy mogli zaoferować państwu usługi na najwyższym poziomie, konkurencyjne w stosunku do tych, jakie można spotkać na rynku.
Współpracujemy nie tylko z małymi firmami, które dopiero wkraczają na rynek transportu w naszym kraju. Nasza pomoc i doświadczenie znajdują również uznanie wśród dużych firm, którym także oferujemy kompleksowe rozliczenia oraz doradztwo.
Serdecznie zapraszamy do podjęcia współpracy z nami - z pewnością znajdziemy rozwiązanie dedykowane dla państwa sytuacji. Z nami wasz biznes jest bezpieczny.

Skontaktuj się z nami


Zadzwoń na nr 459 580 850 lub napisz na email: biuro@tachoplus.pl


Dołącz do nas na Facebooku


Polityka prywatności