Rozliczanie i ewidencja i czasu pracy kierowców w Koszycach


Już od 100 zł za kierowcę miesięcznie mogą Państwo przestać martwić się prawidłowym rozliczeniem oraz sporządzaniem ewidencji czasu pracy swojej lub kierowców.

Rozliczamy czas pracy zarówno kierowców pojazdów ciężkich (TIR), jak i lekkich (Bus).
Nasz główny cel jest prosty: ściągnąć z Państwa barków rozliczanie kierowców i pomoc w generowaniu większych przychodów.Koszyce, Małopolska. Rozliczanie i ewidencja czasu pracy kierowców. Zdjęcie autorstwa Jarosław-Igras

Korzyści płynące z wzajemnej współpracy:

1| Szanujemy czas i dbamy o spokój naszych klientów – przygotujemy pełne rozliczenie czasu pracy kierowcy, wraz z urlopami oraz końcową kwotą do zapłaty.

2| Policzymy i prześlemy gotową delegację, którą można w całości wrzucić w koszty, zmniejszając w ten sposób kwotę należnego podatku.

3| Oszczędzamy Państwa pieniądze – sporządzamy umowy o pracę dopasowane do charakteru wykonywanej przez kierowców pracy, aby minimalizować płatności do ZUS.

4| Chronimy przed karami – pracujemy na aktualnych programach, automatycznie uwzględniających zmiany w przepisach. Nasi klienci oszczędzają na zakupie drogiego oprogramowania i jego aktualizacji.

5| Doradzamy i szkolimy – pomagamy uniknąć kar i mandatów na drodze oraz przy kontroli PIP i ITD.

Koszyce - szybki kontakt z klientem


Naszym terenem pracy jest całe województwo małopolskie oraz okolice. Bezpośredni kontakt jest dla nas ważny - dzięki naszej lokalizacji możemy szybko reagować w razie problemów w siedzibie firmy klienta. Na życzenie klienta, możemy podjechać i sczytać dane zarówno z pojazdów, jak i z kart kierowców. Opcja ta jest szczególnie przydatna, gdy trzeba dokonać rozliczenia, a klient nie chce ponosić dodatkowych kosztów na zakup urządzeń do pobierania danych.

Koszyce - dojazd do klienta


Okresowo przeprowadzamy w siedzbiach firm kontrole w temacie poprawności przechowywanych dokumentów rozliczeniowych kierowców, oraz sprawdzamy stan dokumentacji pracowniczej.

Jeśli potrzebujesz pomocy lub porady, zadzwoń 459 580 850, lub wyślij email: biuro@tachoplus.pl

Skontaktuj się z nami


Zadzwoń na nr 459 580 850 lub napisz na email: biuro@tachoplus.pl


Dołącz do nas na Facebooku


Polityka prywatności